28 грудня у стінах бібліотеки на Вишгородській відбулася чергова зустріч клубу «Кияни».


https://www.tumblr.com/crbfranko/804259691264966656/%D0%BA%D0%BB%D1%83%D0%B1-%D0%BA%D0%B8%D1%8F%D0%BD%D0%B8-281225-%D0%B1%D1%96%D0%B1%D0%BB%D1%96%D0%BE%D1%82%D0%B5%D0%BA%D0%B0-%D0%BD%D0%B0-%D0%B2%D0%B8%D1%88%D0%B3%D0%BE%D1%80%D0%BE%D0%B4%D1%81%D1%8C%D0%BA%D1%96%D0%B9


Голова клубу Віталій Баканов розкрив маловідомі сторінки історії ліцею №8, а Оксана Салан розповіла про автентичні українські традиції Щедрого вечора. Також учасники ознайомилися з дослідженням Олени Муравйової про роль родини Ейсманів у розбудові столиці та послухали доповідь Тетяни Єгорової про київські роки Михайла Булгакова. Наступна зустріч запланована на 11 січня.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *