ім. Олександра Грибоєдова

 

 

golst

kontakt

golst

fotoist

kaleyd

fotogal

zmi

 

Бібліографічні видання

 

 w512h5121347464873Facebookalt4

Грибоєдова Логотип

Адреса і контакти: вул. Вишгородська, 29

тел.: 430-00-04,

e-mail: griboedovbibl@ukr.net.

Години роботи: з 10:00 до 18:00,

вихідні дні – п’ятниця, субота.

останній день місяця – санітарний

Площа: 190,7 кв.м.

Фонд: універсальний (21067 примірників)

Кількість користувачів: 4800 осіб

Кількість відвідувань за рік: 24000

Річна документовидача: 97200 примірників

Завідувачка Мусієнко Тамара Миколаївна

Структурні підрозділи:

  • абонемент для видачі документів користувачам додому,
  • читальна зала для обслуговування користувачів й проведення соціокультурних заходів. До послуг відвідувачів 1 комп’ютерне місце з доступом до Інтернету та  зоною Wi-Fi для роботи з власними пристроями.

Об’єднання за інтересами:

Краєзнавчий клуб “Кияни”

діє при бібліотеці з 2013 року. Кожне засідання збирає письменників, києвознавців, користувачів бібліотеки та засіває плідне зерно любові до Києва та його історії;

grib1

Історико-літературний клуб “Відродження”

Зустрічі у клубі будуть цікавими та пізнавальними усім, кого цікавить жива історія України. Вивчення та популяризація історії України відбуватиметься на базі наукових досліджень сучасних істориків, що сприятиме глибшому розумінню сьогоднішніх подій непростої історії України, розвінчуванню імперських та радянських міфів.

Модераторка клубу Оксана Зененко – авторка книг, дослідниця епохи Гетьманщини. Засідання клубу відбуваються щомісяця о 12:00.

grib2

Літературно-музична вітальня “Крила”       

збирає на гостину митців – поетів, співаків, музикантів, щоб подарувати поціновувачам прекрасного незабутні миті насолоди та на крилах натхнення піднятись до творчих злетів. Продемонструвати свої досягнення творчості та талант можуть також початківці. Літературою та музикою можна розфарбувати сірі будні, розквітнути у прекрасних мріях, духовно збагатитися та навіть вилікувати від депресії…

Не вірите? Завітайте до бібліотеки, щоб разом на крилах натхнення піднятися до творчих злетів!

Зустрічі відбуваються кожної третьої неділі місяця.

Початок о 12-00.

grib3
ТвориТи разом – 
арт-простір з Наталею Доломанською

Кожної суботи бібліотекарка і майстриня Наталія Доломанська запрошує до арт-простору, щоб поринути у дивосвіт творчості, експериментувати та виготовляти маленькі шедеври і ” ТвориТи разом”. Це не тільки простір творчості, довіри але і психологічної підтримки!

            grib89

Історія: Відкрита 1954 року у новозбудованому п’ятиповерховому відомчому будинку № 29 на Вишгородській вулиці. Ім’я російського письменника Олександра Грибоєдова присвоєно у 1955 році. Бібліотека зайняла достойне місце в соціокультурному оточенні мікрорайону, враховуючи розташування бібліотеки: гуртожитки, школи, Інститут туризму, Академія муніципального управління, житловий масив.  Цікаві проєкти, клубні заходи, зустрічі, книжкові інсталяції користуються неабиякою популярністю у різних категорій користувачів.

Сьогодні бібліотека є інформаційно-комунікативним та соціокультурним центром громади, що сприяє розвитку соціальної мобільності користувачів та розширенню їх життєвих просторів

Проєкти:

  • Авторський києвознавчо-мотиваційний проєкт «Київ. Місто твоє і моє» пропонує низку бібліотечних послуг, спрямованиий на популяризацію києвознавства, основним джерелом пізнання якого є книги;

  • Читаємо Київ з ретролистівок: києвознавчо-дослідницький проєкт;
  • Спільний промопроєкт «Книжковий сад для дошкільнят» бібліотеки та ЗДО № 98 «Віночок» сприяють промоції книги та читання, розширюють спектр інноваційних послуг бібліотеки для всебічного розвитку дитини.

Публічні бібліотеки

для дорослих:

ifgryb
djamajninecrasgoldruj11

для дітей:

123jurzbankopkotkoerch