Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

  af
af

af

Подання пропозицій і зауважень за формою:
До 12.00 20 березня 2023 року підтримати чи відхилити пропозицію про перейменування та відмови від раніше присвоєного імені (так/ні) за посиланням:


Для закладів культури Подільського району:
podol

 

ім. Олександра Грибоєдова

 

 

golst

kontakt

golst
fotoist

kaleyd

fotogal

zmi

Твори Олександра Грибоєдова

Артгалерея

Через книгу і серце моє я дарую любов тобі – Київ: (книги членів клубу «Кияни») : бібліогр. покажч. літ. / ЦБС Поділ. р-ну, б-ка ім. О. Грибоєдова; уклад. Кононюк Д. О., Мусієнко Т. М.; ред. Іоаніді О. В.; відп. за вип. Брагарник Г. А. – Київ, 2016. – 67 с.

 w512h5121347464873Facebookalt4

 Грибоєдова Логотип

 

Запрошуємо скористатися можливостями доступу до Інтернет з використанням технології Wi-Fi.

dnbibl3

Доступ до бездротової мережі Wi-Fi надається зареєстрованим користувачам бібліотеки для роботи на їх власних переносних і кишенькових комп’ютерах (нетбуках, ноутбуках, планшетах) з підтримкою Wi-Fi, мобільних телефонах (смартфонах), інших гаджетах.

grib1

Площа приміщення – 190,7 кв.м.

Книжковий фонд – 310,1 тис. примірників.

Щорічно обслуговує 5,2 тис. користувачів,

кількість відвідувань за рік становить 26,0 тис.,

книговидач -105,0 тис. примірників

 grib2

       Працює з 1954 року. Ім’я російського письменника Олександра Грибоєдова присвоєно у 1955 році. Є невід’ємною частиною інформаційної структури міста та району, комунікативним та соціокультурним центром мікрорайону, що сприяє розвитку соціальної мобільності користувачів та розширенню їх життєвих просторів.

      Має універсальний фонд літератури та обслуговує різновікові категорії користувачів на основі традиційних та новітніх технологій: є доступ до мережі інтернет, оснащена WI-FI зона. Бібліотечне обслуговування здійснюється через абонемент і  в читальній залі, використовуються можливості ВСО та МБА.

       Різним категоріям користувачів адресуються  авторські, напрочуд  цікаві, розгорнуті книжково-ілюстративні виставки, використовуючи при цьому окрім літератури велику кількість допоміжних матеріалів. Виставка-інсталяція, виставка-технопарад, виставка-альбом, виставка-гра, виставка-екскурсія, виставка-букет, виставка-вернісаж, виставка-настрій – кожна з них стала шедевром книжкового виставкового мистецтва.

       Бібліотека проводить велику краєзнавчу роботу. При бібліотеці з 2013 року діє клуб «Кияни». Кожне засідання клубу, яке збирає письменників-києвознавців, користувачів бібліотеки, засіває плідне зерно популяризації і любові до Києва та Подолу. А проект бібліомандрівок «Сторінки Києва гортаю, Поділ свій рідний я вивчаю» розкриває цікаву та пізнавальну інформацію про рідне місто та запрошує у бібліотечно-екскурсійне бюро. Невелика, але затишна бібліотека радо запрошує до себе у гості,щоб разом упевнено крокувати в майбутнє, стверджуючи, що книга – вічна, а бібліотека завжди залишається мірилом всіх духовних цінностей.

Завідувач бібліотеки: Мусієнко Тамара Миколаївна

  • абонемент

grib3
приваблює універсальним книжковим фондом

, професійним доброзичливим обслуговуванням. Для користувачів оформлені книжкові виставки, перегляди літератури.  А орієнтуватися у фонді Вам завжди раді допомогти наші бібліотекарі, які сіють добре, вічне, несуть до читачів мудрее слово та безцінне багатство – книгу!   Надаються послуги користування єдиним фондом централізованої бібліотечної системи через внутрісистемний обмін (ВСО).

 

  • читальна зала

 

           grib89

Тут здійснюється бібліотечно-інформаційне обслуговування користувачів, створені  всі умови для роботи з довідковою, науково-популярною та навчальною літературою, ознайомлення з новинками періодики. Родзинкою читального залу є добре укомплектований фонд києвознавчої літератури, більшість книг подарована членами та гостями клубу”Кияни.”


Користувачі мають можливість не лише отримувати потрібну інформацію, але й брати участь у різноманітних масових заходах, цікаво і змістовно проводити свій вільний час.
До  їх послуг – система каталогів і картотек,  доступ до мережі Інтернет через послугу Wi-Fi.
Скористайтесь також послугою міжбібліотечного абонемента (МБА) для отримання літератури з інших бібліотек Києва.

 

 

Публічні бібліотеки

для дорослих:

ifgryb
djamajninecrasgoldruj11

для дітей:

123jurzbankopkotkoerch