Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

  af
af

af

Подання пропозицій і зауважень за формою:
До 12.00 20 березня 2023 року підтримати чи відхилити пропозицію про перейменування та відмови від раніше присвоєного імені (так/ні) за посиланням:


Для закладів культури Подільського району:
podol

 

ім. Валі Котика

 

 

 

golst

kontakt

golst
fotoist

kaleyd

fotogal

zmi

w512h5121347464873Facebookalt4 Логотип
Шановні користувачі!

Наша бібліотека з 1950 року  гостинно відкриває відвідувачам двері у безмежний світ інформації  і знань.

Після реновації кардинально змінився формат бібліотеки як відкритого сучасного безбар’єрного  багатофункціонального простору, де відбуваються різноманітні освітні та розважальні заходи, що навчають і розвивають уміння дітей в реаліях сучасного світу.

Для цього в мультимедійній залі є всі необхідні технічні засоби, а це  3D-принтер, інтерактивна дошка, потужний проектор, комп’ютери як для звичайного користувача, так і для людей з порушенням зору тощо.

У вихідні дні для дітей проводяться читання у Літклубі «Букмоль», а Державне космічне агентство України організувало курс з астрономії «Зоряне небо», завдяки інтернет-магазину «Ігродол» щовівторка тут  працює Ігротека настільних ігор тощо.

Цікаві заходи адресуються і дорослим. Для них організовуються вечірні лекторії, зустрічі в жіночому клубі, тренінги, кінопокази тощо.

Бібліотека – це 20 тисяч книг.

3 тисячі користувачів,

24 тисячі відвідувань і 67 з половиною тисяч книговидач  щорічно.

 

Структура бібліотеки:

До послуг відвідувачів –  ресепшн на вході в бібліотеку,  де їх  зустрічають та консультують.                        Мультимедійна зала, адже бібліотека   –   це не тільки місце для читання, а й для навчання, роботи та дозвілля, актова зала,  зала для обслуговування дітей дошкільного та молодшого шкільного віку.

Компетентні бібліотекарі надають можливість користування єдиним фондом централізованої бібліотечної системи через внутрісистемний обмін (ВСО) та  отримання видань з інших бібліотек міста через міжбібліотечний абонемент (МБА).

Для тих, хто надовго затримується в бібліотеці, облаштована зона кухні, де можна приготувати собі каву, чай, підігріти їжу в мікрохвильовій печі, чи скористатись холодильником.

Завідувач бібліотеки Бабіна Людмила Іванівна

Гостинно запрошуємо вас до бібліотеки, яка розташована в зручному місці, неподалік станції метро «Контрактова площа» та кінотеатру «Жовтень», за адресою: вул. Межигірська, 25.

 

Публічні бібліотеки

для дорослих:

ifgryb
djamajninecrasgoldruj11

для дітей:

123jurzbankopkotkoerch