Дружби народів

golst

kontakt

golst

fotoist

kaleyd

fotogal

zmi
 

    

 

dnbibl1

               Читання сьогодні, завтра і завжди!

 dnbibl2

                              Шановні користувачі!

До ваших  послуг – Інтернет-центр з 3-ма робочими місцями, який надає можливість вільного безоплатного доступу до світових інформаційних ресурсів.

Користувачів літнього віку, яким  бракує знань та умінь володіння комп’терними технологіями, запрошуємо на заняття школи  комп’терної грамотності, яка працює в Інтернет-центрі.

dnbibl3

Запрошуємо скористатися також  можливостями доступу до Інтернет з використанням технології Wi-Fi.

Доступ до бездротової мережі Wi-Fi надається зареєстрованим користувачам бібліотеки для роботи на їх власних переносних і кишенькових комп’ютерах (нетбуках, ноутбуках, планшетах) з підтримкою Wi-Fi, мобільних телефонах (смартфонах), інших гаджетах.

Площа приміщення 600кв.м.

Бібліотечний фонд – 25,6 тис. примірників.

Щорічно обслуговує 4,8 тис. користувачів,

кількість відвідувань на рік становить понад 24,0 тис.,

документовидача – понад 102,8 тис. примірників

 

Бібліотека, яка відкрита 20 червня 1986 року в мальовничій місцевості Виноградаря як центр популяризації літератури братніх народів серед населення міста, здійснювала диференційоване бібліотечне обслуговування населення міста різних національностей.

Сьогодні  бібліотека  –  сучасний інформаційний, культурно-просвітницький та дозвіллєвий  центр  мікрорайону з універсальним книжковим фондом, що обслуговує різні категорії користувачів. Усі послуги, які надаються в бібліотеці, безкоштовні.  Тут організовуються творчі та інформаційні заходи, зустрічі з письменниками, митцями, цікавими людьми, розгорнуті книжково-ілюстративні  виставки,  експонуються виставки робіт художників, майстрів  декоративно-прикладного мистецтва. Для людей поважного віку в  бібліотеці працює клуб «Світлиця».

Функціонує Інтернет центр, що надає  можливість безкоштовного доступу до мережі Інтернет. Користувачі цього центру можуть скористатися технологією бездротового доступу до Всесвітньої    павутини   –  WiFi.

Для популяризації книжкового фонду  бібліотечні працівники використовують інноваційні технології: створюються рекламні ролики, слайд-шоу, буктрейлери. Робота бібліотечного колективу висвітлюється на сторінках бібліотеки в соціальній мережі Фейсбук.

Партнери бібліотеки: Фінансовий ліцей, гімназія № 34 «Либідь», спеціалізована школа № 193, ЗНЗ № 93, № 3 та № 6, Всеукраїнський громадський рух  «За збереження народу», дитяча музична школа № 35 та інші заклади.

 

Завідувач бібліотеки Соколова Ірина  Іванівна

 

на абонементі:

–          видається література з усіх галузей  знань, в т.ч. твори художньої літератури (класичні, кращі зразки сучасної української та світової літератури, детективи, фентезі, історичні та любовні романи), книги для сімейного виховання та дозвілля, пізнавальну та навчальну літературу тощо;

–          організовуються  книжкові виставки, перегляди та огляди літератури;

–          надаються послуги користування єдиним фондом централізованої бібліотечної системи через внутрісистемний обмін (ВСО).

  у читальній залі:

  –      фонд представлений законодавчими та іншими офіційними документами, універсальними та галузевими енциклопедичними  виданнями, довідниками, словниками, підручниками та навчальними посібниками з історії, економіки, політології, права, філософії, природничих та гуманітарних наук;

   –     надається можливість усім читачам використовувати документи з  єдиного фонду ЦБС та міста через послуги ВСО й МБА;

   –     організовуються книжкові виставки, перегляди та огляди літератури;

   –     проводяться творчі акції : літературно-мистецькі  вечори, зустрічі, презентації книг та часописів;

   –     запрошує читачів літнього віку клуб «Світлиця».

 

працює Інтернет-центр ( 3 робочі місця ):

 

–  надає кожному користувачеві бібліотеки можливість вільного доступу до світових інформаційних ресурсів через комп’ютерну мережу Інтернет; ;

–  забезпечує навчання різних категорій користувачів Інтернет-центру, які не володіють навиками пошуку інформації.


Будемо раді бачити вас  користувачами  нашої бібліотеки!             

Публічні бібліотеки

для дорослих:

ifgryb
djamajninecrasgoldruj11

для дітей:

123jurzbankopkotkoerch