Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

  af
af

af

Подання пропозицій і зауважень за формою:
До 12.00 20 березня 2023 року підтримати чи відхилити пропозицію про перейменування та відмови від раніше присвоєного імені (так/ні) за посиланням:


Для закладів культури Подільського району:
podol

 

ім. Садріддіна Айні

 

golstkontaktgolst
fotoistkaleydfotogalzmi

w512h5121347464873Facebookalt4

Твори Айні  
Шановні користувачі!

Запрошуємо відвідати нашу бібліотеку.

Тут Вас  почують, зрозуміють, підтримають, допоможуть!

До ваших  послуг – Інтернет-центр з 2-ма робочими місцями, який надає можливість безоплатного доступу до світових інформаційних ресурсів.


OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Площа приміщення – 238,3 кв.м.
Бібліотечний фонд – 21. тис. примірників.
Щорічно обслуговує 2, 3 тисячі користувачів,
кількість відвідувань за рік – 12,0 тисяч,
книговидач – 50 тис. примірників.

aynibib1
Відкрита у серпні 1974 року як бібліотека для дорослих. У 1982 році присвоєно ім’я таджицького письменника Садріддіна Айні (справжнє ім’я – Садріддін Саїд-Мурадзаде). У 1992 році отримує статус бібліотеки сімейного читання. Це перша в Україні бібліотека сімейного читання. Тут панує атмосфера родинного затишку. Індивідуальний підхід до кожного читача став запорукою успіху цієї унікальної бібліотеки. Працює батьківська студія «Батьки і діти. Діти і батьки», де можна  отримати консультацію професійного психолога, педагога,

юриста та «Літня школа безпеки», проводяться  різнопланові творчі акції, організовуються професійні мистецькі та аматорські виставки, родинні конкурси, зустрічі з письменниками й митцями, психологічні тренінги тощо – все для розвитку сім’ї та міцного родинного здоров’я. На маленьких відвідувачів чекає кімната «Казкоград», де дитина може познайомитись з aynibib2

чарівним світом казки, зустрітися з її героями, створити діафільм, влаштувати персональну виставку, здійснити подорож за сторінками дитячих журналів. У читальній залі обладнано інтернет-центр, що надає читачам змогу скористатись безкоштовним доступом до мережі Інтернет.

 

Завідувач бібліотеки

 Батюк Світлана Володимирівна

 

•абонемент

         Твори  художньої літератури для дорослих та дітей, книжки – поради з домашнього  господарювання,  з психологічної підтримки подружжя та виховання дітей  запропонує бібліотекар абонементу для читання дома. Надаються послуги користування єдиним фондом централізованої бібліотечної системи через внутрісистемний обмін (ВСО). До ваших послуг – тематичні виставки, виставки та огляди нових надходжень літератури.

 

•читальна зала

           Тут створені  всі умови для роботи з довідковою, науково-популярною та учбовою  літературою, ознайомлення з новинками періодики, виконання найскладніших завдань, підготовки до контрольних робіт, заліків чи іспитів. Скористайтесь також послугою міжбібліотечного абонемента (МБА) для отримання літератури з інших бібліотек Києва. Працює Інтернет-центр для дорослих та дітей.

         Запрошуємо відвідати та взяти участь  у творчих акціях бібліотеки,  скористайтесь можливістю замовити їх тематику, влаштувати персональну виставку чи презентацію книги.

 

                                                                                                  

 

 

 

 

Публічні бібліотеки

бібліотеки

для дорослих:

ifgryb
djamajninecrasgoldruj11

для дітей:

123jurzbankopkotkoerch