Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

 
Режим обслуговування користувачів в публічних бібліотеках ЦБС Подільського району з 1 червня по 31 серпня 2021 року 

af

ім. Садріддіна Айні

 

golstkontaktgolst
fotoistkaleydfotogalzmi

w512h5121347464873Facebookalt4

Твори Айні  
aynibib

Шановні користувачі!

Запрошуємо відвідати нашу бібліотеку.

Тут Вас  почують, зрозуміють, підтримають, допоможуть!

До ваших  послуг – Інтернет-центр з 2-ма робочими місцями, який надає можливість безоплатного доступу до світових інформаційних ресурсів.


OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Площа приміщення – 238,3 кв.м.
Бібліотечний фонд – 21. тис. примірників.
Щорічно обслуговує 2, 3 тисячі користувачів,
кількість відвідувань за рік – 12,0 тисяч,
книговидач – 50 тис. примірників.

aynibib1
Відкрита у серпні 1974 року як бібліотека для дорослих. У 1982 році присвоєно ім’я таджицького письменника Садріддіна Айні (справжнє ім’я – Садріддін Саїд-Мурадзаде). У 1992 році отримує статус бібліотеки сімейного читання. Це перша в Україні бібліотека сімейного читання. Тут панує атмосфера родинного затишку. Індивідуальний підхід до кожного читача став запорукою успіху цієї унікальної бібліотеки. Працює батьківська студія «Батьки і діти. Діти і батьки», де можна  отримати консультацію професійного психолога, педагога,

юриста та «Літня школа безпеки», проводяться  різнопланові творчі акції, організовуються професійні мистецькі та аматорські виставки, родинні конкурси, зустрічі з письменниками й митцями, психологічні тренінги тощо – все для розвитку сім’ї та міцного родинного здоров’я. На маленьких відвідувачів чекає кімната «Казкоград», де дитина може познайомитись з aynibib2

чарівним світом казки, зустрітися з її героями, створити діафільм, влаштувати персональну виставку, здійснити подорож за сторінками дитячих журналів. У читальній залі обладнано інтернет-центр, що надає читачам змогу скористатись безкоштовним доступом до мережі Інтернет.

 

Завідувач бібліотеки

 Батюк Світлана Володимирівна

 

•абонемент

         Твори  художньої літератури для дорослих та дітей, книжки – поради з домашнього  господарювання,  з психологічної підтримки подружжя та виховання дітей  запропонує бібліотекар абонементу для читання дома. Надаються послуги користування єдиним фондом централізованої бібліотечної системи через внутрісистемний обмін (ВСО). До ваших послуг – тематичні виставки, виставки та огляди нових надходжень літератури.

 

•читальна зала

           Тут створені  всі умови для роботи з довідковою, науково-популярною та учбовою  літературою, ознайомлення з новинками періодики, виконання найскладніших завдань, підготовки до контрольних робіт, заліків чи іспитів. Скористайтесь також послугою міжбібліотечного абонемента (МБА) для отримання літератури з інших бібліотек Києва. Працює Інтернет-центр для дорослих та дітей.

         Запрошуємо відвідати та взяти участь  у творчих акціях бібліотеки,  скористайтесь можливістю замовити їх тематику, влаштувати персональну виставку чи презентацію книги.

 

                                                                                                  

 

 

 

 

Публічні бібліотеки

бібліотеки

для дорослих:

ifgryb
djamajninecrasgoldruj11

для дітей:

123jurzbankopkotkoerch