vk1 face g+ youtube (1) twit podol mail feed


Підписатися

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


27 грудня після реконструкції відкривається Дитяча бібліотека на Подолі, яка стане першою оновленої бібліотекою Києва.

Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

  af
os

Віддалені бази даних

Європейська повнотекстова бібліотека  http://www.europeana.eu
Портал Europeana – потужна та перспективна система пошуку по європейським бібліотечним та академічним ресурсам. Доступні через пошук матеріали, безумовно, можуть стати у нагоді науковцям, студентам та усім зацікавленим європейською культурою. Але для ефективного користування ресурсом необхідно володіти принаймні однією з мов країн Євросоюзу, або використовувати ГУГЛ – перекладач онлайн.
Українська вікіпедія  http://uk.wikipedia.org/wiki
Великим плюсом цієї інтернет-енциклопедії є автоматичне поява перехресних посилань. Що це таке? Перехресні посилання служать для більшої інформативності. Наприклад, ви відкрили статтю про комп’ютерної мишки. У тексті статті ви зустрінете посилання на матеріали, заголовками яких є слова синього кольору з характерним для посилань підкресленням. В цій статті можна зустріти посилання на Windows, Apple, x86, браузер і т.д.
Цікаво, що ця тематична бібліотека статей користується шаленою популярністю. Адже будь-який користувач інтернету може внести інформацію про предмет або об’єкт, які не були висвітлені до цього моменту. Також у кожного відвідувача сайта є можливість змінити представлену інформацію, якщо він вважатиме її некоректною.
Большая научная библиотека     http://sci-lib.com/
Большая Научная Библиотека – это неограниченный доступ к естественно-научным и техническим монографиям, книгам и учебникам в электронных форматах DJVU, PDF, MS-WORD и CHM. Кроме того библиотека предоставляет свободный доступ к более чем 6000 электронных журналов крупнейших академических издательств таких как Elsevier, Kluwer, Oxford University Press, Cambridge University Press, Blackwell Publishers и многих других.
Полнотекстовая Большая Советская Энциклопедия     http://bse.sci-lib.com/
БСЭ содержит огромное количество информации по всем областям человеческих знаний. От искусства и культуры до науки и техники. Огромное количество статей посвящено биографиям видных советских и иностранных деятелей. Многие статьи страдают от излишней идеологизации и политизации, но тем не менее очень хорошо представляют взгляды того времени. Научно-технические статьи хотя и устарели, но тем не менее продолжают нести историческую ценность, показывая уровень знаний того времени.
Мегаэнциклопедия  www.megabook.ru
Портал энциклопедий  «Кирилл и Мефодий». Различные энциклопедии, словари, справочники.
Энциклопедия православия и истории религии  http://www.pravenc.ru/
Директорія журналів відкритого доступу http://www.doaj.org
Один з перших відкритих архівів наукових журналів, функціонує з 2004 року на базі університету м. Лунд, Швеція. Надає безкоштовний доступ до більш ніж 2600 назв наукових журналів (з них близько 800 надають пошук на рівні повних статей) з широкої тематики: сільське господарство, архітектура і мистецтво, економіка і бізнес, біологія, хімія, фізика, математика і багато що інше. Інформація надана англійською мовою.
Енциклопедія КРУГОСВЕТ http://www.krugosvet.ru/
Російськомовна універсальна науково-популярна онлайн-енциклопедія. Укладачі Кругосвет прагнуть збирати найсвіжіші та найновіші знання, відійшовши від традиції «повторення заяложених істин».
Енциклопедія Українознавства  http://diasporiana.org.ua/category/slovniki-dovidniki/page/2/
Невичерпне джерело наукової інформації про матеріальне, культурне й політичне життя українського народу з незапам’ятних часів аж до 60-х років ХХ ст. Створена під егідою Наукового Товариства ім. Шевченка у Європі.


Нові надходження

Рейтинг книг
Рік Японії в Україні

ban_face

ban_face

ban_face

сова коп1я
Погода
Київ

волог.:

тиск:

вітер: