Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

  af
af

af

Подання пропозицій і зауважень за формою:
До 12.00 20 березня 2023 року підтримати чи відхилити пропозицію про перейменування та відмови від раніше присвоєного імені (так/ні) за посиланням:


Для закладів культури Подільського району:
podol

 

№11

 

golst

kontakt

golst
fotoist

kaleyd

fotogal

zmi

Клуб “Натхнення”

w512h5121347464873Facebookalt4

 

11l

Мій дім там, де моя                      бібліотека

 

ПРО БІБЛІОТЕКУ

Універсальна публічна бібліотека № 11

Мій дім там, де моя  бібліотека

 

 

 

 

 

Шановні користувачі!

Усіх, хто прагне знань й хоче бути успішним,

класно відпочити,  поспілкуватись у клубі чи

взяти участь у творчих акціях,

хто не може жити без книги і читання,

запрошуємо до бібліотеки

 

Бібліотека заснована  1961 року.

За нинішньою адресою  (вулицяМаршала Гречка, 20-а)

відчинені двері для читачів 1-го березня 1967 року.

 

Бібліотечний фонд складає майже 37, 5  тис. примірників.

Щорічно обслуговується понад 5,4 тис. користувачів,

кількість відвідувань за рік становить 31, 0 тис.,

документовидача – майже 112,0 тис. одиниць.

Площа приміщення – 337, 5 кв. м.

Сподіваємося, що після зміни формату бібліотеки, ви відчули переваги і можливості  відкритого безбар’єрного  багатофункціонального бібліотечного простору із сучасним мультимедійним обладнанням та комфортом.  А бібліотека як інформаційний,  культурно-дозвіллєвий, соціокомунікативний центр, інтегрований в сучасне цифрове середовище, є ще й коворкінгом для успішного бізнесу чи навчання. Сприятиме цьому започаткований соціальний проект «Світ можливостей, комунікативна територія,      місце цікавих  зустрічей – це бібліотека».

 

Структура:

ресепшн;

 

відділ художньої літератури;

 

 

 

інформаційно-комунікативний відділ

 

 

з центром публічного доступу

до Інтернет-ресурсів (з 5-ма обладнаними робочими місцями та

точками доступу до  бездротової мережі Wi-Fi);

 

Доступ до бездротової мережі Wi-Fi надається зареєстрованим користувачам бібліотеки     для роботи на їх власних переносних і кишенькових комп’ютерах (нетбуках, ноутбуках, планшетах) з підтримкою Wi-Fi, мобільних телефонах (смартфонах), інших гаджетах.

 

Дитячий простір (відділ обслуговування дітей)

 

 

 

 

Завідувач бібліотеки  Ліхторович Елеонора Геннадіївна

 

Завдяки участі у  проекті  «Бібліотека й користувач : орієнтири на успіх» зміцнилось позиціювання  бібліотеки як центру розвитку громади,  відкритого простору для освіти, дозвілля, соціокультурної  комунікації, створення сучасних умов для роботи та відпочинку відвідувачів.

До послуг  користувачів похилого віку курси  медіаграмотності «З комп’ютером – на «ти» (з 2013 року) та клуб «Матіола», де відбуваються зустрічі з письменниками, психологами, митцями та цікавими особистостями міста.

Бібліотека працює з маленькими користувачами. Для них організовуються дитячі свята, патріотичні та  народознавчі години,  театралізовані дійства, літературні подорожі, цікаві конкурси. Клуб аматорів декоративно-прикладного мистецтва «Натхнення» є центром творчого й духовного зростання талановитих дітей.

Шляхом налагодження плідної співпраці з Подільським центром зайнятості з 2011 року  працює інформаційно-консультативний  центр профорієнтації та профадаптації персоналу. Проведені тренінги-семінари сприяють визначенню власних критеріїв успішності та внутрішніх  ресурсів, необхідних для подолання важких життєвих ситуацій та успішного працевлаштування. Для школярів проводяться профорієнтаційні заходи.

При  бібліотеці працюють безкоштовні курси англійської мови «English at leisere».

Про різноаспектну діяльність бібліотеки свідчать численні  рекламні відеоролики та відеосюжети, створені бібліотечними працівниками. Бібліотека стала переможцем конкурсу «БібліоКіноФест 2.0.  Сучасна   бібліотека –  сучасним людям» від Бібліомосту  та у конкурсі на кращий буктрейлер, оголошений Українською бібліотечною асоціацією та видавництвом «Самміт-книга».

Партнерами бібліотеки є Подільський районний центр зайнятості, «ЛІГА  КОМПАНІ»,           загальноосвітня школа  № 45, заклад дошкільної освіти  № 486.

 

В бібліотеці ви зможете :

 

~ отримувати у тимчасове користування документи з універсального фонду бібліотеки;

~ користуватися інформацією про склад бібліотечних фондів та наявність конкретного документа через довідково-пошуковий апарат;

~ замовляти і одержувати у тимчасове користування документи з інших бібліотек України через міжбібліотечний абонемент (МБА), або через послугу внутрісистемного книгообміну (ВСО) з бібліотек централізованої системи;

~ отримувати консультативну допомогу в пошуку та виборі джерел інформації;

~ відвідувати тематичні виставки, виставки нових надходжень та користуватися документами, представленими в цих експозиціях;

~ цікаво та з користю проводити вільний час, долучаючись до соціокультурних заходів бібліотеки;

~ сприяти вирішенню соціальних потреб  мешканців місцевої громади, розширенню їх соціокультурних комунікацій;

~ популяризувати творчі доробки користувачів шляхом організації персональних виставок та концертів, презентацій книг;

~ отримувати оперативну інформацію про нові надходження документів до бібліотеки та використовувати інформаційно-бібліографічні, краєзнавчі, рекламні видання бібліотеки;

~ мати безоплатний доступ до світових інформаційних ресурсів через мережу Інтернет, а також можливість працювати в мережі  через WI-FI зі своїми портативними пристроями;

~ відвідувати безоплатні курси навчання з основ пошуку інформації у мережі Інтернет  та курси англійської мови.

 

Публічні бібліотеки

для дорослих:

ifgryb
djamajninecrasgoldruj11

для дітей:

123jurzbankopkotkoerch