Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

  af
af

af

Подання пропозицій і зауважень за формою:
До 12.00 20 березня 2023 року підтримати чи відхилити пропозицію про перейменування та відмови від раніше присвоєного імені (так/ні) за посиланням:


Для закладів культури Подільського району:
podol

 

ім. Юрія Збанацького

 

 

 

golst

kontakt

 

golst
fotoist

kaleyd

fotogal

zmi

Твори Юрія Збанацбкого

Творча лабораторія “Майстер Саморобко”

w512h5121347464873Facebookalt4Рейтинг@Mail.ru!!!___LOGO-book


Дорогі читачі!Раді Вас вітати! Ласкаво запрошуємо Вас до бібліотеки, де спілкування з книгою безмежне, де панує світ казок, пригод та фантастики, світ нових знань! Вперше двері нашої бібліотеки відкрилися 1 вересня 1975 року. Ми хотіли б поділитися своїм досвідом, який накопичили протягом багатьох років роботи з дітьми та книгою. До нас приходять не тільки маленькі читачі та підлітки, але і всі, хто так чи інакше пов’язаний з вихованням і навчанням дітей: батьки та вихователі.На сьогоднішній день бібліотека має книжковий фонд понад 28 тисяч примірників та обслуговує понад 3000 користувачів. Каталоги та картотеки, місця для занять та відпочинку, зустрічі з цікавими людьми, захоплюючі заходи та по родинному затишні майстер-класи, де панує атмосфера розуміння та доброзичливості , – це все для користувача нашої бібліотеки.

Структура бібліотеки:

  • Відділ обслуговування дітей дошкільного віку та 8-9 років

DSCN5354

 

  • Відділ обслуговування дітей 10 – 15 років: абонемент, читальний зал.

 P1150487

DSCN3342

 

 

Публічні бібліотеки

для дорослих:

ifgryb
djamajninecrasgoldruj11

для дітей:

123jurzbankopkotkoerch