ім. Джамбула Джабаєва

golst
kontakt
golst
fotoist
kaleyd
fotogal
zmi
 
 Клуб “Затишок”
 

 

Шановні користувачі!

Запрошуємо відвідати нашу бібліотеку. Тут вас вислухають, зрозуміють і допоможуть підібрати книги та нададуть інформацію за темою, що вас цікавить. На користувачів літнього віку чекає  спілкування та дозвілля  в клубі «Затишок». Адже спілкування – найбільша радість і найдорожче задоволення, яке може дозволити собі людина.

 Площа приміщення – 260, 3 кв. м.

Бібліотечний фонд –33,7 тис. примірників.

Щорічно обслуговує  4,0 тис. користувачів,

кількість відвідувань за рік становить 20,0 тис.,

документовидач – 81,0 тис. примірників.

IMG_20221019_113236.jpg 20220112_123519 

      Відкрита в 50-х роках минулого століття як бібліотека для дорослих в Пущі-Водиці. В 1963 році бібліотека переїхала в новозбудоване приміщення по вул. Перемишльська, буд.  № 11/13.

      Бібліотека співпрацює з гімназією № 34 «Либідь», ЗНЗ № № 156, 193,  музичною школою № 12. Для учнівської молоді в бібліотеці проводяться героїко-патріотичні заходи, на які  запрошуються ветерани Другої світової війни та учасники АТО, години та уроки правової освіти, літературні вечори та мистецькі години, уроки рідної мови за участю досвідчених фахівців та яскравих особитостей.

  

Завідувачка бібліотеки
Клочко Олена Анатоліївна

Абонемент

До послуг користувачів  – твори  художньої літератури різих жанрів українських та зарубіжних письменників, науково-популярна література з різних галузей знань, учбова література для учнів та студентів.  Надаються послуги користування єдиним фондом централізованої бібліотечної системи через внутрісистемний обмін (ВСО).

Читальна зала

Тут ви зможете познайомитися та попрацювати з довідковою, науково-популярною та учбовою  літературою, ознайомитись з новинками періодики, виконати контрольну роботу, підготуватися до ЗНО, заліків чи іспитів, скористатись  послугою міжбібліотечного абонемента (МБА) для отримання літератури з інших бібліотек Києва.

Ми вдячні всім, хто впродовж тривалих чи останніх  років є користувачами нашої бібліотеки, для кого вона стала центром інформації, спілкування  й дозвілля, «третім місцем», центром громади. Ми це цінуємо і будемо прагнути, щоб бібліотека змінювалася, стала сучасним закладом культури.

 

Завжди раді зустрічі з вами!

Публічні 

бібліотеки

для дорослих:

ifgryb
djamajninecrasgoldruj11

для дітей:

123jurzbankopkotkoerch