vk1 face g+ youtube (1) twit podol mail feed


Підписатися

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

 
Графік обслуговування вкористувачів бібліотеках з 1 вересня 2021 року

af

Сторінка директора

Шановні добродії! Ми раді вітати вас на офіційному сайті централізованої бібліотечної системи (ЦБС) Подільського району м. Києва. ЦБС Подільського району – це система бібліотечних закладів, яка об’єднує в собі 13 бібліотек, 6 з яких обслуговує доросле населення, 1 – універсальна публічна бібліотека, 1 – бібліотека сімейного читання та 5 бібліотек по обслуговуванню дітей. Головною місією бібліотек є забезпечення рівних можливостей вільного доступу  до світового бібліотечно-інформаційного простору для задоволення потреб населення у сфері освіти, інформації й розвитку особистості та організації  відпочинку і  дозвілля. Наші бібліотеки, популяризуючи читання як один із видів дозвілля, завжди були і залишаються центром відпочинку, місцем спілкування, місцем поєднання людей, захоплених творчістю, всіляко допомагаючи їм у розкритті своїх здібностей через створення різноманітних гуртків,організацію майстер-класів, клубів та об’єднань за інтересами.

Створюючи сайт, ми намагалися забезпечити відкритість інформації про наші можливості, поділитись досвідом, установити контакти з нашими колегами з усієї України.

Наша мета: більше спілкування, більше якісної інформації, більше можливостей для наших користувачів.

Переглядаючи наш сайт, ви знайдете актуальну інформацію про життя наших бібліотек , а скориставшись лінкою «Бібліотеки в Інтернеті», зможете зайти на сайти інших бібліотек міста Києва та України.

Маємо надію, що наш сайт буде корисним і цікавим для всіх відвідувачів в одержанні необхідної та корисної інформації.

З повагою директор централізованої бібліотечної системи
Ошкало Антоніна Михайлівна