vk1 face g+ youtube (1) twit podol mail feed


Підписатися

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


27 грудня після реконструкції відкривається Дитяча бібліотека на Подолі, яка стане першою оновленої бібліотекою Києва.

Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

  af
os

Сторінка директора

Шановні добродії! Ми раді вітати вас на офіційному сайті централізованої бібліотечної системи (ЦБС) Подільського району м. Києва. ЦБС Подільського району – це система бібліотечних закладів, яка об’єднує в собі 13 бібліотек, 6 з яких обслуговує доросле населення, 1 – універсальна публічна бібліотека, 1 – бібліотека сімейного читання та 5 бібліотек по обслуговуванню дітей. Головною місією бібліотек є забезпечення рівних можливостей вільного доступу  до світового бібліотечно-інформаційного простору для задоволення потреб населення у сфері освіти, інформації й розвитку особистості та організації  відпочинку і  дозвілля. Наші бібліотеки, популяризуючи читання як один із видів дозвілля, завжди були і залишаються центром відпочинку, місцем спілкування, місцем поєднання людей, захоплених творчістю, всіляко допомагаючи їм у розкритті своїх здібностей через створення різноманітних гуртків,організацію майстер-класів, клубів та об’єднань за інтересами.

Створюючи сайт, ми намагалися забезпечити відкритість інформації про наші можливості, поділитись досвідом, установити контакти з нашими колегами з усієї України.

Наша мета: більше спілкування, більше якісної інформації, більше можливостей для наших користувачів.

Переглядаючи наш сайт, ви знайдете актуальну інформацію про життя наших бібліотек , а скориставшись лінкою «Бібліотеки в Інтернеті», зможете зайти на сайти інших бібліотек міста Києва та України.

Маємо надію, що наш сайт буде корисним і цікавим для всіх відвідувачів в одержанні необхідної та корисної інформації.

З повагою директор централізованої бібліотечної системи
Ошкало Антоніна Михайлівна


Нові надходження

Рейтинг книг
Рік Японії в Україні

ban_face

ban_face

ban_face

сова коп1я
Погода
Київ

волог.:

тиск:

вітер: