Зима – це час дивитися на танок сніжинок за вікном, загорнутися у м’яку ковдру, пити гарячу каву та взяти до рук цікаву книжку. Коли ж і читати, як не взимку? Багато свят та вихідних, довгі вечори, затишна і тепла оселя – все сприяє тому, щоб поринути у світ книжок. А допоможе підібрати книгу під ваш зимовий настрій – звичайно, бібліотека! Універсальна публічна бібліотека №11 запрошує поринути в затишну, чарівну атмосферу зимового читання та пропонує книжкову виставку-відпочинок «Магія книг у сяйві сніжинок», де кожен бажаючий може вибрати собі видання, що створить необхідну атмосферу морозу, казки, кохання, магії і зимових пригод. Нехай кожна добра різдвяна історія знайде свого читача!


https://www.tumblr.com/crbfranko/804261356200214528/%D0%BA%D0%BD%D0%B8%D0%B6%D0%BA%D0%BE%D0%B2%D0%B0-%D0%B2%D0%B8%D1%81%D1%82%D0%B0%D0%B2%D0%BA%D0%B0-%D0%B2%D1%96%D0%B4%D0%BF%D0%BE%D1%87%D0%B8%D0%BD%D0%BE%D0%BA-%D0%BC%D0%B0%D0%B3%D1%96%D1%8F-%D0%BA%D0%BD%D0%B8%D0%B3-%D1%83-%D1%81%D1%8F%D0%B9%D0%B2%D1%96

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *