Зима – це час дивитися на танок сніжинок за вікном, загорнутися у м’яку ковдру, пити гарячу каву та взяти до рук цікаву книжку. Коли ж і читати, як не взимку? Багато свят та вихідних, довгі вечори, затишна і тепла оселя – все сприяє тому, щоб поринути у світ книжок. А допоможе підібрати книгу під ваш зимовий настрій – звичайно, бібліотека! Універсальна публічна бібліотека №11 запрошує поринути в затишну, чарівну атмосферу зимового читання та пропонує книжкову виставку-відпочинок «Магія книг у сяйві сніжинок», де кожен бажаючий може вибрати собі видання, що створить необхідну атмосферу морозу, казки, кохання, магії і зимових пригод. Нехай кожна добра різдвяна історія знайде свого читача!





Залишити відповідь