У межах роботи хабу «Цифрові технології – частина життя», що функціонує в універсальній публічній бібліотеці №11, тривають навчання з цифрової грамотності.

27 грудня відбулося практичне заняття, під час якого координаторка Дана Ільїна допомогла відвідувачці поважного віку опанувати застосунок «Дія» та налаштувати гучність смартфона. Завдяки індивідуальній підтримці учасниця навчилася самостійно керувати функціями свого гаджета.




Залишити відповідь