3 жовтня дошкільнята з ДНЗ №16 вирушили у захопливу подорож у світ казок разом із завідувачкою бібліотеки імені Віктора Некрасова Тамарою Бодіною. Під час уроку читання «Книга – мій найкращий друг» діти продовжили знайомство з чарівною Кікою-Мікою та її пригодами.





Залишити відповідь