3 жовтня дошкільнята з ДНЗ №16 вирушили у захопливу подорож у світ казок разом із завідувачкою бібліотеки імені Віктора Некрасова Тамарою Бодіною. Під час уроку читання «Книга – мій найкращий друг» діти продовжили знайомство з чарівною Кікою-Мікою та її пригодами.


https://www.tumblr.com/crbfranko/763325309527392256/%D1%83%D1%80%D0%BE%D0%BA-%D1%87%D0%B8%D1%82%D0%B0%D0%BD%D0%BD%D1%8F-%D0%BA%D0%BD%D0%B8%D0%B3%D0%B0-%D0%BC%D1%96%D0%B9-%D0%BD%D0%B0%D0%B9%D0%BA%D1%80%D0%B0%D1%89%D0%B8%D0%B9-%D0%B4%D1%80%D1%83%D0%B3-031024

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *