3 жовтня у бібліотеці на Вишгородській розпочався новий етап вивчення англійської мови разом з гуртком «Step by Step». Перша зустріч пройшла в дружній атмосфері, ми познайомилися, поспілкувалися та почали спільно долати мовний бар’єр. Не пропустіть наступні заняття 7 та 10 жовтня о 13:00! Долучайтеся до нашої мовної спільноти!





Залишити відповідь