17 квітня працівники бібліотеки імені Юрія Збанацького для дітей запросили учнів 1-Б класу СШ №193 на екологічну стежку «Чисте довкілля – здорова нація», присвячену Дню довкілля, який щорічно відзначається третьої суботи квітня.


Подорож Країною Довкілля «Простягаємо руки природі, щоби з нею жити в злагоді» була цікавою і пізнавальною. Подорожуючи стежиною під назвою «Пізнавальна», діти дізналися що таке довкілля та переконалися, що усе в природі взаємопов’язане під час гри «Павутинка». Своє ставлення до довкілля діти продемонстрували у грі «Можна – не можна». Також малеча ознайомилася з цікавими книгами про природу та різноманітними мешканцями лісів і водойм.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *