16 квітня в Етнобібліотеці відбулася зустріч групи самодопомоги «Ти не один» на тему «Все для здоров’я».

Вже добре знайомі учасники групи розповіли про події минулого тижня й отримали у колі друзів слова підтримки. Приємним бонусом виявилася зустріч з апітерапевткою Юлією Пилипенко, яка люб’язно відгукнулася на запрошення арткоуча Ірини Хоменко. Неймовірно цікаві розповіді фахівчині про таких знайомих незнайомців − бджіл, продукти життєдіяльності цих корисних комах захопили всіх. Особливо сподобалися практичні поради, надані фахівчинею про справжнє диво природи – мед та медопродукти, їхні цілющі властивості для оздоровлення організму. Чекаємо нових побачень й цікавих зустрічей!




Залишити відповідь