16 квітня в Етнобібліотеці відбулася зустріч групи самодопомоги «Ти не один» на тему «Все для здоров’я».


https://www.tumblr.com/crbfranko/748004746835689472/%D0%B7%D1%83%D1%81%D1%82%D1%80%D1%96%D1%87-%D0%B3%D1%80%D1%83%D0%BF%D0%B8-%D1%81%D0%B0%D0%BC%D0%BE%D0%B4%D0%BE%D0%BF%D0%BE%D0%BC%D0%BE%D0%B3%D0%B8-%D1%82%D0%B8-%D0%BD%D0%B5-%D0%BE%D0%B4%D0%B8%D0%BD-%D0%BD%D0%B0-%D1%82%D0%B5%D0%BC%D1%83


Вже добре знайомі учасники групи розповіли про події минулого тижня й отримали у колі друзів слова підтримки. Приємним бонусом виявилася зустріч з апітерапевткою Юлією Пилипенко, яка люб’язно відгукнулася на запрошення арткоуча Ірини Хоменко. Неймовірно цікаві розповіді фахівчині про таких знайомих незнайомців − бджіл, продукти життєдіяльності цих корисних комах захопили всіх. Особливо сподобалися практичні поради, надані фахівчинею про справжнє диво природи – мед та медопродукти, їхні цілющі властивості для оздоровлення організму. Чекаємо нових побачень й цікавих зустрічей!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *