17 квітня у бібліотеці на Вишгородській відбулась традиційна щомісячна зустріч клубу психологічної підтримки «Кольори».


https://www.tumblr.com/crbfranko/748079424472334336/%D1%89%D0%BE%D0%BC%D1%96%D1%81%D1%8F%D1%87%D0%BD%D0%B0-%D0%B7%D1%83%D1%81%D1%82%D1%80%D1%96%D1%87-%D0%BA%D0%BB%D1%83%D0%B1%D1%83-%D0%BF%D1%81%D0%B8%D1%85%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D0%B3%D1%96%D1%87%D0%BD%D0%BE%D1%97-%D0%BF%D1%96%D0%B4%D1%82%D1%80%D0%B8%D0%BC%D0%BA%D0%B8


Зустріч проведено у співпраці із #KOLIZHANKA_HUB – проєкт соціального підприємництва благодійного фонду CHARITY FOUNDATION «ANNA MY». Учасники продовжили традицію створення «Янголів-добра». Восени 2023 року Янголи народжувались для мам та діток пренатальних центрів м. Київ та м. Львів. Цієї весни Янголи передадуть наші промінчики тепла та любові батькам та маленьким Переможцям Міжнародного Благодійного фонду «Сильні Духом» (реабілітація важкохворих діток та підтримка їхніх батьків, паліативний супровід). Одного Янгола-оберіг кожен учасник створив для себе в подарунок , щоб був поруч та дарував радість. А другого Янгола-оберіг створили в подарунок онкохворим діткам як символ світла, чистоти, духовної краси, стійкості та сили. Вдячні Ірині Гассан – представниці фонду, ресурсному гіду, арт-терапевтці, психологині, фахівчині по роботі з мамами Сімейного центру Арт-терапії #поспішайчики за можливість долучититсь до такої змістовної, глибокої і важливої для багатьох справи. Ми завжди намагаємося приносити найбільшу користь у всіх напрямках роботи. Добро починається з кожного із нас. Сіємо добро – щастя пожинаємо! Наступна зустріч запланована на 15 травня.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *