15 квітня в молодшій групі ШДС «Поділля» відбулося ранкове читання «Книга – острівець добра і радості».

На занятті, яке підготувала завідувачка бібліотеки імені Віктора Некрасова Тамара Бодіна, дошкільнята познайомилися з цікавою книгою «Велике місто, маленький Зайчик, або Мед для мами» українських авторів Івана Малковича та Софії Усс. Ця книга про Зайчика, у якого застудилася мама. І він вирішив купити їй меду. Але ж місто велике, а Зайчик – дуже маленький, і він заблукав… Малечі дуже сподобалась ця зворушлива історія з пречудовими ілюстраціями і щасливою кінцівкою, адже книга добра і радісна!




Залишити відповідь