15 квітня в молодшій групі ШДС «Поділля» відбулося ранкове читання «Книга – острівець добра і радості».


https://www.tumblr.com/crbfranko/747815928084971520/%D1%80%D0%B0%D0%BD%D0%BA%D0%BE%D0%B2%D0%B5-%D1%87%D0%B8%D1%82%D0%B0%D0%BD%D0%BD%D1%8F-%D0%BA%D0%BD%D0%B8%D0%B3%D0%B0-%D0%BE%D1%81%D1%82%D1%80%D1%96%D0%B2%D0%B5%D1%86%D1%8C-%D0%B4%D0%BE%D0%B1%D1%80%D0%B0-%D1%96


На занятті, яке підготувала завідувачка бібліотеки імені Віктора Некрасова Тамара Бодіна, дошкільнята познайомилися з цікавою книгою «Велике місто, маленький Зайчик, або Мед для мами» українських авторів Івана Малковича та Софії Усс. Ця книга про Зайчика, у якого застудилася мама. І він вирішив купити їй меду. Але ж місто велике, а Зайчик – дуже маленький, і він заблукав… Малечі дуже сподобалась ця зворушлива історія з пречудовими ілюстраціями і щасливою кінцівкою, адже книга добра і радісна!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *