Весною, коли все оживає, розквітає, зеленіє, творчі люди відчувають найбільше натхнення. Сьогодні юні члени гуртка творчої реабілітації «Гармонія» в універсальній публічній бібліотеці № 11 малювали натюрморт «Квіти у вазі».

Звичайно, не такий складний, як у художників, але не менш яскравий. У запропонованих книгах, де зображені різноманітні квіти, гуртківці вибирали свою найулюбленішу квітку та складали з них натюрморт, згрупувавши по декілька предметів, як показувала керівник гуртка Мирослава Мельник. У кожного юного художника вийшла своя «квітка настрою», різнокольорова і запашна, яка покращила настрій і принесла радість.




Залишити відповідь