Весною, коли все оживає, розквітає, зеленіє, творчі люди відчувають найбільше натхнення. Сьогодні юні члени гуртка творчої реабілітації «Гармонія» в універсальній публічній бібліотеці № 11 малювали натюрморт «Квіти у вазі».


https://www.tumblr.com/crbfranko/747899061182644224/%D0%B3%D1%83%D1%80%D1%82%D0%BE%D0%BA-%D1%82%D0%B2%D0%BE%D1%80%D1%87%D0%BE%D1%97-%D1%80%D0%B5%D0%B0%D0%B1%D1%96%D0%BB%D1%96%D1%82%D0%B0%D1%86%D1%96%D1%97-%D0%B3%D0%B0%D1%80%D0%BC%D0%BE%D0%BD%D1%96%D1%8F-150424


Звичайно, не такий складний, як у художників, але не менш яскравий. У запропонованих книгах, де зображені різноманітні квіти, гуртківці вибирали свою найулюбленішу квітку та складали з них натюрморт, згрупувавши по декілька предметів, як показувала керівник гуртка Мирослава Мельник. У кожного юного художника вийшла своя «квітка настрою», різнокольорова і запашна, яка покращила настрій і принесла радість.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *