В інклюзивному гуртку творчої реабілітації «Гармонія» універсальної публічної бібліотеки №11 продовжується залучення користувачів до художньо-творчої діяльності та формування творчої особистості.


https://www.tumblr.com/crbfranko/747265429164228608/%D0%B7%D0%B0%D0%BD%D1%8F%D1%82%D1%82%D1%8F-%D1%96%D0%BD%D0%BA%D0%BB%D1%8E%D0%B7%D0%B8%D0%B2%D0%BD%D0%BE%D0%B3%D0%BE-%D0%B3%D1%83%D1%80%D1%82%D0%BA%D0%B0-%D1%82%D0%B2%D0%BE%D1%80%D1%87%D0%BE%D1%97-%D1%80%D0%B5%D0%B0%D0%B1%D1%96%D0%BB%D1%96%D1%82%D0%B0%D1%86%D1%96%D1%97


«Мене дуже надихає те, що я роблю. Адже допомагаю своїм учням наповнюватися енергією творчості та натхнення, ми разом отримуємо нові враження. Вважаю, що кожна дитина ТАЛАНОВИТА, і можу це довести!», ‒ говорить керівник гуртка Мирослава Мельник. На занятті 7 квітня гуртківці втілювали свої творчі фантазії, вчилися підбирати кольорову гаму та проявляти оригінальність у створенні різноманітних акварельних малюнків, виробів із паперу та пластиліну.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *