В інклюзивному гуртку творчої реабілітації «Гармонія» універсальної публічної бібліотеки №11 продовжується залучення користувачів до художньо-творчої діяльності та формування творчої особистості.

«Мене дуже надихає те, що я роблю. Адже допомагаю своїм учням наповнюватися енергією творчості та натхнення, ми разом отримуємо нові враження. Вважаю, що кожна дитина ТАЛАНОВИТА, і можу це довести!», ‒ говорить керівник гуртка Мирослава Мельник. На занятті 7 квітня гуртківці втілювали свої творчі фантазії, вчилися підбирати кольорову гаму та проявляти оригінальність у створенні різноманітних акварельних малюнків, виробів із паперу та пластиліну.




Залишити відповідь