Для учнів СЗШ №10 працівники бібліотеки на Межигірській разом із родинним тріо «РА-діти» підготували музичну подію «Народження звуку». Кожна пора року має свою мелодію, а весняний переспів особливий! Під час події тривала музична магія, і найприємніше те, що і глядачі, і учасники концерту долучились до цього чарівного дійства. Бажаємо всім гарного весняного настрою, чути спів птахів та навчитися грати на сонячних кларнетах!


https://www.tumblr.com/crbfranko/747191474530156545/%D0%BC%D1%83%D0%B7%D0%B8%D1%87%D0%BD%D0%B0-%D0%BF%D0%BE%D0%B4%D1%96%D1%8F-%D0%BD%D0%B0%D1%80%D0%BE%D0%B4%D0%B6%D0%B5%D0%BD%D0%BD%D1%8F-%D0%B7%D0%B2%D1%83%D0%BA%D1%83-080424

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *