У неділю, 7 квітня, в універсальній публічній бібліотеці № 11 відбулося чергове заняття гуртка мандалоплетіння «Візерунки».

Мандалу, яка може бути оберегом, або просто декором, виготовляють собі чи на подарунок мамі, тату, рідним або близьким. Плести можуть діти і дорослі. Всі учасники отримали позитивні емоції і цікавий досвід. Потрібно мати тільки бажання. Якщо є нитки, ножиці, палички для кави, суш, шпажки, намистини, то беріть із собою та приходьте до бібліотеки. Майстриня Зоя Бобрик запрошує до творчості! Заняття відбуваються у першу і третю неділю місяця. Початок о14:00




Залишити відповідь