У неділю, 7 квітня, в універсальній публічній бібліотеці № 11 відбулося чергове заняття гуртка мандалоплетіння «Візерунки».


https://www.tumblr.com/crbfranko/747265887425396736/%D1%87%D0%B5%D1%80%D0%B3%D0%BE%D0%B2%D0%B5-%D0%B7%D0%B0%D0%BD%D1%8F%D1%82%D1%82%D1%8F-%D0%B3%D1%83%D1%80%D1%82%D0%BA%D0%B0-%D0%BC%D0%B0%D0%BD%D0%B4%D0%B0%D0%BB%D0%BE%D0%BF%D0%BB%D0%B5%D1%82%D1%96%D0%BD%D0%BD%D1%8F-%D0%B2%D1%96%D0%B7%D0%B5%D1%80%D1%83%D0%BD%D0%BA%D0%B8


Мандалу, яка може бути оберегом, або просто декором, виготовляють собі чи на подарунок мамі, тату, рідним або близьким. Плести можуть діти і дорослі. Всі учасники отримали позитивні емоції і цікавий досвід. Потрібно мати тільки бажання. Якщо є нитки, ножиці, палички для кави, суш, шпажки, намистини, то беріть із собою та приходьте до бібліотеки. Майстриня Зоя Бобрик запрошує до творчості! Заняття відбуваються у першу і третю неділю місяця. Початок о14:00

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *