Коли зустрічаються друзі, нудьгувати немає часу! Активну й творчу програму для користувачів бібліотеки на Межигірській підготували фасилітатори ГО «ІСТОК». Малювання, руханки, ігрові активності – усе, що так потрібно під час канікул! Тож мерщій до пригод і творчості! Одним словом – Let’s go! 🚀✨


https://www.tumblr.com/crbfranko/820387852761317376/%D0%B7%D0%B0%D1%85%D0%BE%D0%B4%D0%B8-%D0%BF%D1%80%D0%BE%D0%B3%D1%80%D0%B0%D0%BC%D0%B8-lets-go-%D0%B1-%D0%BA%D0%B0-%D0%BD%D0%B0-%D0%BC%D0%B5%D0%B6%D0%B8%D0%B3%D1%96%D1%80%D1%81%D1%8C%D0%BA%D1%96%D0%B9

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *