25 червня районна бібліотека №123 для дітей перетворилася на справжній ігровий майданчик! До нас у гості завітали юні читайлики з Preschool «Азбука щастя» на захопливий ігровий пікнік «Веселися, грай та книжки читай!». Разом із працівниками бібліотеки дітлахи затишно вмостилися на сонячному майданчику. Ми разом гортали сторінки улюблених історій, бавилися в рухливі ігри та багато спілкувалися. Без сумніву, усі присутні отримали позитивні емоції від яскравого літнього дня, цікавої зустрічі та приємного спілкування.


https://www.tumblr.com/crbfranko/820387545766576128/%D1%96%D0%B3%D1%80%D0%BE%D0%B2%D0%B8%D0%B9-%D0%BF%D1%96%D0%BA%D0%BD%D1%96%D0%BA-%D0%B2%D0%B5%D1%81%D0%B5%D0%BB%D0%B8%D1%81%D1%8F-%D0%B3%D1%80%D0%B0%D0%B9-%D1%82%D0%B0-%D0%BA%D0%BD%D0%B8%D0%B6%D0%BA%D0%B8-%D1%87%D0%B8%D1%82%D0%B0%D0%B9

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *