14 червня в бібліотеці на Вишгородській відбулося 233-тє засідання києвознавчого клубу «Кияни». 🖊️ Голова клубу Віталій Баканов присвятив свій виступ історії забутих кінотеатрів київського Подолу. 🖊️ Тетяна Єгорова розповіла про архітектурні пам’ятки Києва, знищені у ХХ столітті. 🖊️ Нінель Колоскова захопила присутніх авторською поезією з «київського циклу». 🖊️ Володимир Горак підготував змістовну й цікаву доповідь, присвячену «мертвій петлі» Петра Нестерова. 🖊️ Виступ Олександра Малащенка став щирим зізнанням у любові до Києва, який став для нього рідним, найулюбленішим і найкращим містом. 🖊️ Наступне засідання києвознавчого клубу відбудеться 28 червня о 12:00. Запрошуємо всіх, хто любить і досліджує Київ та черпає в ньому натхнення!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *