26 травня, у Національний тиждень безбар’єрності та напередодні Дня Києва, до бібліотеки на Межигірській завітали учні Ліцею № 17 «Кирилівський».


https://www.tumblr.com/crbfranko/817667515479162880/%D0%BD%D0%B0%D1%86%D1%96%D0%BE%D0%BD%D0%B0%D0%BB%D1%8C%D0%BD%D0%B8%D0%B9-%D1%82%D0%B8%D0%B6%D0%B4%D0%B5%D0%BD%D1%8C-%D0%B1%D0%B5%D0%B7%D0%B1%D0%B0%D1%80%CA%BC%D1%94%D1%80%D0%BD%D0%BE%D1%81%D1%82%D1%96-260526


Завідувачка бібліотеки Лариса Мальгінова розповіла дітям про історію створення шрифту Брайля, презентувала книжки, надруковані цим шрифтом, та продемонструвала технічне обладнання, яке збільшує зображення та текст. Бібліотекарка Світлана Білоброва підготувала для перегляду пізнавальне відео про символ нашого міста – Каштан. Діти мали змогу не тільки насолодитися гарним відеорядом, а й самостійно створити святкові листівки із квітучою свічкою каштана. Приємним бонусом зустрічі стали отримані в подарунок наліпки з логотипом бібліотеки та краєвидами нашого міста.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *