Лютий багатий не тільки на сніг та морози, а ще на свята коли близький людині хочеться сказати слова вдячності, підтримки, любові. Зазвичай ми робимо ще за допомогою вітальних листівок, дотепних меседжів, зворушливою промовою. А відвідувачі заходів у бібліохабі на Межигірській та «Квока-Хаб» (ГО «ІСТОК» та IsraAID) спробували висловити свої почуття завдяки справжнім картинам, які діти розмалювали з фантазією та любовʼю. І вже за доброю традицією – розваги після творчості. Гра «Ферма» викликала у гравців азарт та командний дух! Творіть та спілкуйтеся з друзями, тоді дні стануть теплішими, а настрій покращиться!





Залишити відповідь