Чергове засідання розмовного клубу української мови «Перегук» було сповнене особливого тепла, адже було присвячене найпрекраснішому святу – Дню закоханих.

Учасники розповідали свої унікальні історії кохання – від перших сором’язливих поглядів до міцних почуттів, перевірених роками. Аби передати частинку свого тепла близьким, взяли участь у творчому майстер-класі. Кожен створив ніжну подарункову коробочку для цукерок (тільки погляньте на цю красу на фото!). Такі дрібнички, зроблені з любов’ю, важать набагато більше за найдорожчі подарунки. Дякуємо всім за відкриті серця та неймовірну атмосферу! Кохайте і будьте коханими!




Залишити відповідь