27 січня у пресцентрі «Київінформ» відбулася презентація книги «Магда» українського журналіста та письменника Сергія Сая-Бондаря. Цей твір – зворушлива історія однієї родини, роз’єднаної воєнними подіями багато років тому. Книга торкається тем пам’яті, родинних зв’язків і складних сторінок нашої історії, які й сьогодні відлунюють у людських долях.

Під час зустрічі автор розповів про процес створення видання: як крок за кроком збиралися родинні спогади, історичні факти та архівні документи, а також про те, скільки фахівців було залучено до цієї кропіткої роботи. Завдяки підтримці КМДА книга побачила світ і вже зовсім скоро поповнить фонди столичних бібліотек. Зустріч відбулася в теплій атмосфері, була наповнена змістовними розмовами, словами вдячності та живим спілкуванням. Бібліотека імені Віктора Некрасова з нетерпінням чекає на «Магду» у своєму фонді та запрошує читачів відкрити для себе цю глибоку історію.




Залишити відповідь