25 січня в бібліотеці на Вишгородській відбулося 225 засідання києвознавчого клубу «Кияни».

Центральною подією стала презентація книг письменника Віктора Гунішева. Його видання «Мандрівка в минуле рідного Києва» занурило присутніх в атмосферу повоєнного міста 50-60-х років, а детектив «Знак Немезиди» запропонував захопливий погляд на роботу сучасного київського розшуку. До речі, авторські примірники вже чекають на читачів у фонді бібліотеки! Голова клубу Віталій Баканов продовжив вечір оглядом неоціненної краєзнавчої спадщини, яку береже Музей історії Подільського району. Атмосферу Києва 70–90-х років минулого століття відтворив Олександр Малащенко, поділившись унікальними спогадами про роботу столичного карного розшуку. Завдяки Оксані Салан присутні здійснили віртуальну прогулянку знаковими місцями Пріорки, а Володимир Горак занурив аудиторію в духовні витоки міста, присвятивши свою доповідь засновнику Києво-Печерської лаври – Антонію Печерському. Поетичну ноту в захід внесла Нінель Колоскова, яка натхненно продекламувала вірші Народного артиста України Миколи Абестова. Чекаємо на всіх небайдужих до історії рідного міста на наступній зустрічі, яка відбудеться 8 лютого о 12:00.




Залишити відповідь