11 січня в бібліотеці на Вишгородській відбулося 224-те засідання києвознавчого клубу «Кияни».

Цього разу учасники занурилися у військові хроніки 1943 року разом із Володимиром Гораком, дізналися про розвиток жіночої освіти від Оксани Салан та дослідили минуле Виноградаря завдяки Зінаїді Шкавро. Особливо щемливою стала подорож київськими стежками Василя Стуса, яку підготувала Тетяна Єгорова. Дякуємо доповідачам за глибокі дослідження! Наступного разу клуб збирається вже 25 січня.




Залишити відповідь