14 грудня – День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. Ми пам’ятаємо тих, хто ціною власного життя і здоров’я локалізував катастрофу, врятувавши Україну і світ від радіаційного лиха. На знак вдячності за цей безсмертний подвиг бібліотека імені Джамбула Джабаєва підготувала виставку-пам’ять «Стежками Чорнобильського лиха».

Виставка ознайомить із виданнями, що висвітлюють події Чорнобильської трагедії та розповідають про тих, хто здійснив цей безсмертний подвиг. Запрошуємо ознайомитися з матеріалами та вшанувати пам’ять тих, хто врятував нас ціною власного життя.




Залишити відповідь