11 грудня бібліохаб на Межигірській та «Квока-Хаб» (ГО «ІСТОК» та IsraAID) провели чергову успішну та надихаючу зустріч.

Перша частина заходу, що вже стала приємною традицією, була присвячена творчості: діти розмальовували ялинки, використовуючи давні орнаменти та знаки, і створили чудові листівки в етностилі. Друга частина пройшла жваво та весело, фокусуючись на соціалізації: діти вчилися знайомитися, розповідати про себе та виконували вправи на уважність і швидкість. Це була ідеальна суміш культурного розвитку та активного спілкування!




Залишити відповідь