11 грудня бібліохаб на Межигірській та «Квока-Хаб» (ГО «ІСТОК» та IsraAID) провели чергову успішну та надихаючу зустріч.


https://www.tumblr.com/crbfranko/802719220709359616/%D0%B1%D1%96%D0%B1%D0%BB%D1%96%D0%BE%D1%85%D0%B0%D0%B1-%D0%BD%D0%B0-%D0%BC%D0%B5%D0%B6%D0%B8%D0%B3%D1%96%D1%80%D1%81%D1%8C%D0%BA%D1%96%D0%B9-%D1%82%D0%B0-%D0%BA%D0%B2%D0%BE%D0%BA%D0%B0-%D1%85%D0%B0%D0%B1-111225


Перша частина заходу, що вже стала приємною традицією, була присвячена творчості: діти розмальовували ялинки, використовуючи давні орнаменти та знаки, і створили чудові листівки в етностилі. Друга частина пройшла жваво та весело, фокусуючись на соціалізації: діти вчилися знайомитися, розповідати про себе та виконували вправи на уважність і швидкість. Це була ідеальна суміш культурного розвитку та активного спілкування!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *