У бібліотеці на Вишгородській відбулося 220-те засідання києвознавчого клубу «Кияни».


https://www.tumblr.com/crbfranko/799813192082735104/220-%D1%82%D0%B5-%D0%B7%D0%B0%D1%81%D1%96%D0%B4%D0%B0%D0%BD%D0%BD%D1%8F-%D0%BA%D0%B8%D1%94%D0%B2%D0%BE%D0%B7%D0%BD%D0%B0%D0%B2%D1%87%D0%BE%D0%B3%D0%BE-%D0%BA%D0%BB%D1%83%D0%B1%D1%83-%D0%BA%D0%B8%D1%8F%D0%BD%D0%B8


Учасники мали нагоду зануритися у захопливі історичні дослідження. Голова клубу Віталій Баканов розповів про улюблений відпочинок киян 1950-х років у «Містечку розваг». Оксана Салан вразила дослідженням «Христина Марр: цегляні історії місцевості Куренівка» та презентувала книгу Сергія Різника «Біла церква. Археологічний атлас». Олена Муравйова провела уявну екскурсію легендарною вулицею Богдана Хмельницького, а Володимир Горак переніс слухачів у омріяний Київ Олени Теліги, розкривши перед ними останні та найбільш драматичні дні її життя. Завершила інформаційний блок Зінаїда Шкавро доповіддю до 65-річчя Київського метрополітену. Емоційне натхнення подарувала Олена Галінська, виконавши незабутні пісні про Київ та його мешканців. Наступна зустріч клубу запланована на 23 листопада. Долучайтеся, щоби знати Київ краще!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *