7 листопада у бібліохабі на Межигірській, у співпраці з «Квока-Хабом» (проєкт IsraAID та ГО «ІСТОК»), відбулася насичена творчо-ігрова програма для дітей.


https://www.tumblr.com/crbfranko/799819725015252992/%D0%B1%D1%96%D0%B1%D0%BB%D1%96%D0%BE%D1%85%D0%B0%D0%B1-%D0%BD%D0%B0-%D0%BC%D0%B5%D0%B6%D0%B8%D0%B3%D1%96%D1%80%D1%81%D1%8C%D0%BA%D1%96%D0%B9-071125-%D0%B1%D1%96%D0%B1%D0%BB%D1%96%D0%BE%D1%82%D0%B5%D0%BA%D0%B0-%D0%BD%D0%B0


Зустріч була розділена на дві захоплюючі частини. Спершу бібліотекарка Світлана Білоброва провела творчий майстер-клас: діти створювали чудові пейзажі у техніці аплікації. Після цього учасники перейшли до другої, не менш цікавої частини, присвяченої іграм та складанню пазлів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *