18 жовтня бібліотека на Межигірській перетворилася на справжній релакс-артцентр, наповнений незвичайними ароматами та ідеями!

На першому занятті фасилітатори «Квока хаб» (ГО «ІСТОК») разом із бібліотекаркою Світланою Білобровою здивували дітей, навчивши їх створювати малюнки на основі… кави! Щоби краплинки лягли на аркуш у потрібному вигляді, юні художники виконували «секретні» дихальні вправи. Друге заняття було присвячене пластилінографії. Використовуючи повітряний пластилін, діти створювали об’ємну (3D) картину осіннього лісу з грибами. Це був час для релаксу, де кожен міг відчути себе дослідником, експериментуючи зі змішуванням кольорів. Результат – чудові, унікальні поробки та море позитивних емоцій!




Залишити відповідь