18 жовтня бібліотека на Межигірській перетворилася на справжній релакс-артцентр, наповнений незвичайними ароматами та ідеями!


https://www.tumblr.com/crbfranko/797906732416368640/%D0%BA%D0%B2%D0%BE%D0%BA%D0%B0-%D1%85%D0%B0%D0%B1-181025-%D0%B1%D1%96%D0%B1%D0%BB%D1%96%D0%BE%D1%82%D0%B5%D0%BA%D0%B0-%D0%BD%D0%B0-%D0%BC%D0%B5%D0%B6%D0%B8%D0%B3%D1%96%D1%80%D1%81%D1%8C%D0%BA%D1%96%D0%B9


На першому занятті фасилітатори «Квока хаб» (ГО «ІСТОК») разом із бібліотекаркою Світланою Білобровою здивували дітей, навчивши їх створювати малюнки на основі… кави! Щоби краплинки лягли на аркуш у потрібному вигляді, юні художники виконували «секретні» дихальні вправи. Друге заняття було присвячене пластилінографії. Використовуючи повітряний пластилін, діти створювали об’ємну (3D) картину осіннього лісу з грибами. Це був час для релаксу, де кожен міг відчути себе дослідником, експериментуючи зі змішуванням кольорів. Результат – чудові, унікальні поробки та море позитивних емоцій!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *