17 жовтня у бібліохабі на Межигірській відбувся насичений день: фасилітатори «Квока Хаб» (ГО «ІСТОК») та працівники бібліотеки провели два спеціальні заняття. Головна мета – розвиток творчих, соціальних та комунікаційних навичок учасників.


https://www.tumblr.com/crbfranko/797906504038612992/%D0%BA%D0%B2%D0%BE%D0%BA%D0%B0-%D1%85%D0%B0%D0%B1-171025-%D0%B1%D1%96%D0%B1%D0%BB%D1%96%D0%BE%D1%82%D0%B5%D0%BA%D0%B0-%D0%BD%D0%B0-%D0%BC%D0%B5%D0%B6%D0%B8%D0%B3%D1%96%D1%80%D1%81%D1%8C%D0%BA%D1%96%D0%B9


Заняття були організовані за принципом «лише разом ми впораємося»! Співпраця була ключем до успіху як під час створення поробок у техніці аплікації, так і під час захопливих настільних ігор. Це довело: справжня магія відбувається лише в команді!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *