16 липня у бібліотеці на Вишгородській відбувся перший майстер-клас з основ графічного дизайну!

Разом з професійною дизайнеркою Юлією Паремоненко (@eluyl Julia) ми занурились у світ композиції, опановуючи її як мистецтво балансу. Учасники дізналися про ключові принципи композиції та те, як правильно розставляти акценти, щоб візуальний контент був гармонійним та зрозумілим. Усі теоретичні знання одразу ж закріпили на практиці, створюючи власні макети. Було надзвичайно цікаво та натхненно! ✨ Ми не зупиняємось – попереду ще більше практики та корисних тем. Чекаємо вас 30 липня, щоб продовжити спільне навчання!




Залишити відповідь