16 липня в універсальній публічній бібліотеці №11 відбулася чергова, тепла зустріч розмовного клубу «Перегук»!


https://www.tumblr.com/crbfranko/789341586512330752/%D0%B7%D1%83%D1%81%D1%82%D1%80%D1%96%D1%87-%D1%80%D0%BE%D0%B7%D0%BC%D0%BE%D0%B2%D0%BD%D0%BE%D0%B3%D0%BE-%D0%BA%D0%BB%D1%83%D0%B1%D1%83-%D0%BF%D0%B5%D1%80%D0%B5%D0%B3%D1%83%D0%BA-160725-%D1%83%D0%BF%D0%B1


Учасники ділилися словами, що найточніше передавали їхній настрій – від «сонячного» до «шепочучого». Разом згадували вислови, які зігрівають душу – ті, що асоціюються з теплом, затишком та найприємнішими спогадами. Провели легку мовну розминку, що чудово налаштувала на активність та подарувала посмішки. На завершення, пограли у захопливу мовну гру «Не називай – поясни», вправляючись у творчості, фантазії та вмінні слухати одне одного. «Перегук» – це справжній простір, де слово живе, гріє й об’єднує! До нових зустрічей!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *