16 липня в універсальній публічній бібліотеці №11 відбулася чергова, тепла зустріч розмовного клубу «Перегук»!

Учасники ділилися словами, що найточніше передавали їхній настрій – від «сонячного» до «шепочучого». Разом згадували вислови, які зігрівають душу – ті, що асоціюються з теплом, затишком та найприємнішими спогадами. Провели легку мовну розминку, що чудово налаштувала на активність та подарувала посмішки. На завершення, пограли у захопливу мовну гру «Не називай – поясни», вправляючись у творчості, фантазії та вмінні слухати одне одного. «Перегук» – це справжній простір, де слово живе, гріє й об’єднує! До нових зустрічей!




Залишити відповідь