Сьогодні в універсальній публічній бібліотеці №11 відбулася тепла й натхненна зустріч читачів та учасників розмовного клубу української мови «Перегук» із поетом Олегом Гнатюком. Автор презентував свою нову поетичну збірку «Із зав’язі Слова». Зазвичай «перегуківці» вдосконалюють українську мову під час засідань клубу, але цього разу мали нагоду поринути у світ живого, чуттєвого й досконалого слова талановитого молодого митця. Це була справжня творча зустріч, де поезія торкалася серця. Любов до рідної землі, особисті переживання, глибокі роздуми про сенс життя – усе це злилося в один вечір, що надовго залишиться в пам’яті клубівців, бібліотекарів і всіх присутніх.


https://www.tumblr.com/crbfranko/787396737849606144/%D0%B7%D1%83%D1%81%D1%82%D1%80%D1%96%D1%87

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *