26 червня в центральній районній бібліотеці імені Івана Франка відбулося засідання розмовного клубу української мови «РозМова». Цього разу учасники говорили про улюблене дозвілля – ділилися захопленнями, обговорювали цікаві ідеї для відпочинку та мрії про те, як проводити вільний час. Мова йшла про те, що надихає, тішить і дарує спокій. Зустріч стала не лише простором для душевного спілкування, а й чудовою нагодою поспілкуватися. Нові слова, жива розмова та тепла атмосфера об’єднали всіх навколо близької теми. Бо спілкуватися українською – це теж приємне дозвілля. 💛





Залишити відповідь