26 червня в центральній районній бібліотеці імені Івана Франка відбулося засідання розмовного клубу української мови «РозМова». Цього разу учасники говорили про улюблене дозвілля – ділилися захопленнями, обговорювали цікаві ідеї для відпочинку та мрії про те, як проводити вільний час. Мова йшла про те, що надихає, тішить і дарує спокій. Зустріч стала не лише простором для душевного спілкування, а й чудовою нагодою поспілкуватися. Нові слова, жива розмова та тепла атмосфера об’єднали всіх навколо близької теми. Бо спілкуватися українською – це теж приємне дозвілля. 💛


https://www.tumblr.com/crbfranko/787417238439346176/%D0%B7%D0%B0%D1%81%D1%96%D0%B4%D0%B0%D0%BD%D0%BD%D1%8F-%D1%80%D0%BE%D0%B7%D0%BC%D0%BE%D0%B2%D0%BD%D0%BE%D0%B3%D0%BE-%D0%BA%D0%BB%D1%83%D0%B1%D1%83-%D1%83%D0%BA%D1%80%D0%B0%D1%97%D0%BD%D1%81%D1%8C%D0%BA%D0%BE%D1%97-%D0%BC%D0%BE%D0%B2%D0%B8

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *