2 червня районна бібліотека № 123 для дітей разом зі своїми друзями, вихованцями середньої групи «Сонечко» ЗДО № 777 провели вуличну акцію «Читай досхочу!». Чудова погода, сонце та цікаві книжки – початок гарного настрою на цілий день.

 

 

https://www.tumblr.com/crbfranko/786146246196871169/%D0%B2%D1%83%D0%BB%D0%B8%D1%87%D0%BD%D0%B0-%D0%B0%D0%BA%D1%86%D1%96%D1%8F-%D1%87%D0%B8%D1%82%D0%B0%D0%B9-%D0%B4%D0%BE%D1%81%D1%85%D0%BE%D1%87%D1%83-%D1%80%D0%B0%D0%B9%D0%BE%D0%BD%D0%BD%D0%B0-%D0%B1%D1%96%D0%B1%D0%BB%D1%96%D0%BE%D1%82%D0%B5%D0%BA%D0%B0

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *