12 червня в центральній районній бібліотеці імені Івана Франка відбулася зустріч учасників розмовного клубу української мови «РозМова» на тему «Ти як?». Завідувачка відділу обслуговування Валентина Никитович створила атмосферу довіри й затишку, підкресливши важливість простого, але глибокого запитання «Ти як?» як першого кроку до справжньої розмови. Всеукраїнська програма «Як ти ?» спрямована на підтримку ментального здоров’я українців, за ініціативою першої леді Олени Зеленської. Обговорювалися теми емоційного вигорання, важливості турботи про себе, практик самоусвідомлення та сили підтримки в колі однодумців. Присутні поділилися власними способами подолання тривоги: хтось знаходить ресурс у творчості, хтось – у прогулянках природою, спілкуванні з рідними чи читанні книг. Ініціатива «Ти як?» доводить, що навіть коротка, щира розмова може мати велику силу – об’єднувати, зцілювати й надихати на турботу про себе та інших.


https://www.tumblr.com/crbfranko/786146797400850432/%D1%80%D0%BE%D0%B7%D0%BC%D0%BE%D0%B2%D0%BD%D0%B8%D0%B9-%D0%BA%D0%BB%D1%83%D0%B1-%D1%80%D0%BE%D0%B7%D0%BC%D0%BE%D0%B2%D0%B0-%D0%B1%D1%96%D0%B1%D0%BB-%D1%96-%D1%84%D1%80%D0%B0%D0%BD%D0%BA%D0%B0

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *