Універсальна публічна бібліотека №11 радо зустрічала маленьких читачів, учнів 1-А класу загальноосвітньої школи-інтернату №19.

Для більшості з них це був перший візит до світу книг, тож їхні очі світилися цікавістю, а самі вони жадібно вбирали кожне слово бібліотекаря. Провідна бібліотекарка Світлана Ярова не лише розповіла школярам про структуру бібліотеки, різноманіття книг та журналів, а й навчила, як правильно користуватися цим скарбом. Діти із захопленням розглядали яскраві дитячі видання, із задоволенням розмальовували закладинки-метелики, дивилися повчальний мультфільм і навіть продемонстрували свої знання під час вікторини, показавши себе справжніми любителями читання. Щирі усмішки та слова подяки школяриків свідчили: цікава та пізнавальна екскурсія вдалася на славу! Ця перша зустріч, сподіваються бібліотекарі, запалила в дітях іскру любові до читання, яка горітиме ще довго.




Залишити відповідь