27 травня у молодшій групі дитячого садочка №16 відбулося заняття «Читаємо і вчимося», яке провела завідувачка бібліотеки імені Віктора Некрасова Тамара Бодіна.


https://www.tumblr.com/crbfranko/784693245156474880/%D0%B7%D0%B0%D0%BD%D1%8F%D1%82%D1%82%D1%8F-%D1%87%D0%B8%D1%82%D0%B0%D1%94%D0%BC%D0%BE-%D1%96-%D0%B2%D1%87%D0%B8%D0%BC%D0%BE%D1%81%D1%8F-270525-%D1%96%D0%BC-%D0%B2


Діти слухали повчальну та жартівливу книгу-картинку «Чотири зуби» Таїс Золотковської. Ця зворушлива історія про маленьку, допитливу Лесю, яка охоче ділиться знаннями, навчає малюків не тільки правилам гігієни ротової порожнини, а й нагадує про любов та турботу до рідних. Заняття було дуже інтерактивним: діти уважно слухали, посміхалися та жваво обговорювали сюжет. Завершилося воно дружньою обіцянкою чистити зубки щоранку та щовечора. Тож читання з бібліотекою – це завжди захопливо, радісно і дуже корисно!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *