27 травня у молодшій групі дитячого садочка №16 відбулося заняття «Читаємо і вчимося», яке провела завідувачка бібліотеки імені Віктора Некрасова Тамара Бодіна.

Діти слухали повчальну та жартівливу книгу-картинку «Чотири зуби» Таїс Золотковської. Ця зворушлива історія про маленьку, допитливу Лесю, яка охоче ділиться знаннями, навчає малюків не тільки правилам гігієни ротової порожнини, а й нагадує про любов та турботу до рідних. Заняття було дуже інтерактивним: діти уважно слухали, посміхалися та жваво обговорювали сюжет. Завершилося воно дружньою обіцянкою чистити зубки щоранку та щовечора. Тож читання з бібліотекою – це завжди захопливо, радісно і дуже корисно!




Залишити відповідь