В останню неділю травня Київ святкує свій День народження – час, коли місто потопає у квітах бузку та сяйві каштанових «свічок», даруючи відчуття справжнього весняного дива. З нагоди цього свята, центральна районна бібліотека імені Івана Франка запрошує на краєзнавчу виставку «В тобі наша доля, слава, вічність і серця».

Київ – місто-герой, що мужньо долало незліченні випробування, зберігаючи свою неповторність і велич. Це колиска видатних постатей у науці, культурі та мистецтві, чиї здобутки є надбанням усього світу. День Києва – це особлива мить для вшанування минулого, глибокого осмислення сьогодення та спільних мрій про розквітле майбутнє після Перемоги. З прийдешнім святом! Нехай День столиці України стане джерелом натхнення для нових звершень. Київ – серце нашої країни, наша незрівнянна краса та гордість!




Залишити відповідь