У Подільській районній організації Товариства Червоного Хреста України в місті Києві відбувся важливий просвітницький захід, присвячений популяризації донорства крові та її компонентів, до якого активно долучилася і бібліотека на Межигірській.

Завдяки плідній співпраці з Патрульною поліцією міста Києва, яка є регулярними донорами крові, лекторкою заходу виступила Інна Вільшанівська – лікар-трансфузіолог, терапевт, менеджер у сфері охорони здоров’я та завідувачка відділу комплектування донорських кадрів Центру служби крові НДСЛ «Охматдит» МОЗ України. Подібні заходи значно підвищують рівень обізнаності населення, волонтерів та молоді щодо життєво важливого значення донорства для збереження людського життя. Висловлюємо щиру подяку пані Інні за цікаву та надзвичайно корисну інформацію! До нових зустрічей, адже МИ ПОРУЧ!




Залишити відповідь