В універсальній публічній бібліотеці №11 юні художники творчої студії «Акварелька», під керівництвом Олени Наривкіної, крок за кроком вдосконалювали свої навички: вчилися передавати пропорції, розвивати творчий підхід, розфарбовувати зображення, отримувати справжнє задоволення від роботи з фарбами та виховувати охайність. І їхня праця дала чудовий результат – на папері ожили яскраві потяги, величні мости та затишний вокзал, кожен зі своєю історією та характером.





Залишити відповідь