В універсальній публічній бібліотеці №11 юні художники творчої студії «Акварелька», під керівництвом Олени Наривкіної, крок за кроком вдосконалювали свої навички: вчилися передавати пропорції, розвивати творчий підхід, розфарбовувати зображення, отримувати справжнє задоволення від роботи з фарбами та виховувати охайність. І їхня праця дала чудовий результат – на папері ожили яскраві потяги, величні мости та затишний вокзал, кожен зі своєю історією та характером.


https://www.tumblr.com/crbfranko/783407636096942080/%D1%82%D0%B2%D0%BE%D1%80%D1%87%D0%B0-%D1%81%D1%82%D1%83%D0%B4%D1%96%D1%8F-%D0%B0%D0%BA%D0%B2%D0%B0%D1%80%D0%B5%D0%BB%D1%8C%D0%BA%D0%B0-120525-%D1%83%D0%BF%D0%B1-11

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *