12 травня фахівчиня бібліотеки на Вишгородській Леся Луцюк взяла участь у національній публічній кампанії «Книги з міжнародного гуманітарного права в бібліотеки України».

Цей захід, ініційований Українським Червоним Хрестом, став важливою платформою для обговорення ролі бібліотек у поширенні знань про міжнародне гуманітарне право, особливо в умовах війни. Програма включала виступи провідних експертів, презентацію діяльності Червоного Хреста, обговорення теми захисту культурних цінностей та досвід бібліотек під час війни. Особливо цінною була інформаційна сесія про принципи та застосування норм міжнародного гуманітарного права та отримання пакета літератури для популяризації МГП. Участь у таких заходах є надзвичайно актуальною і корисною, адже бібліотеки не лише зберігають знання, а й стають активними учасниками інформаційного та правового фронту.




Залишити відповідь