11 травня в бібліотеці сімейного читання імені Анатолія Дімарова панувала особлива атмосфера: разом з учасниками сімейної студії «Читаємо! Творимо! Спілкуємось!» відзначали День Матері.



Завідувачка Світлана Батюк представила зворушливу книжкову виставку «Мамо, сонечко моє!». Діти зворушливо декламували вірші для своїх матусь, а потім усі охоче взяли участь у майстер-класі «Бузок для мами», який провела Ганна Моторина. Щиро вітаємо всіх матерів зі святом! Ваша любов – це наша опора, ваш голос – наймиліша пісня. Бажаємо вам безмежного щастя, спокою та світлих днів!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *